od dnia:  
  do dnia:  
  typ pokoju:  
Akceptujemy płatności:

Zapraszamy do powierzenia nam organizacji konferencji. Posiadamy sześć sal, które świetnie nadają się na organizację konferencji, szkoleń, eventów czy tez spotkań integracyjnych. Sale są różniej wielkości, dzięki czemu możemy dostosować każde spotkania do poszczególnych sal. Każda z sal posiada klimatyzację, ponadto posiadamy niezbędny do przeprowadzania szkoleń sprzęt audiowizualny.

Dysponujemy trzema salami konferencyjno-bankietowymi przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, bankietów, wesel, komunii, oraz trzema mniejszymi salkami idealnymi
na kameralne spotkania. Największa sala może pomieścić nawet 250 osób, średnia (solna) 120, mała 60os.

Na życzenie gości świadczymy usługi cateringowe, przerwy kawowe, poczęstunki a także smaczne obiady. W oddaleniu od zgiełku miasta, a mimo to w centrum, odnajdą Państwo atmosferę sprzyjającą prowadzeniu szkoleń, konferencji czy negocjacji. Sale posiadają wszelkie udogodnienia łącznie z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym oraz bezprzewodowym dostępem do internetu, klimatyzację, która z pewnością wpłynie na komfort organizowanych przez Państwa spotkań, a odpowiednia aranżacja sprawi, że obowiązki zawodowe staną się przyjemnością.

Nasz hotel świadczy usługi cateringowe na konferencjach, szkoleniach, warsztatach a także na różnego typu spotkaniach, zarówno u nas w hotelu jak również na zamówienie, w innych miejscach.
Hotel Willa Park oferuje Państwu szeroką gamę usług cateringowych, w tym: lunch firmowy, przerwy kawowe, poczęstunki. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie i smaczna kuchnia jest zdecydowanie naszym dużym atutem.