od dnia:  
  do dnia:  
  typ pokoju:  
Akceptujemy płatności:

ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką, mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Efekt ten może być osiągnięty dzięki dostatecznie szybkiej zmianie natężenia prądu zarówno stałego jak i zmiennego o różnej częstotliwości, szerokości oraz kształcie impulsu. Celem elektrostymulacji może być redukcja i likwidacja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, ujędrnienie ciała i zwiększenie objętości mięśni.

Do zabiegu elektrostymulacji w naszym SPA wykorzystujemy urządzenie, które za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo zarówno tkanki zewnętrzne, jak również penetruje bardzo głęboko w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, a redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta także jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.
Zabiegi elektrostymulacji mięśni pozwalają likwidować różne niedostatki sylwetki, mające wpływ na estetykę wyglądu ciała i samopoczucie oraz zmniejszają problemy zdrowotne. Parametry (siła działania elektrostymulacji) są dobierane indywidualnie do potrzeb naszego Klienta.

Działanie elektrostymulacji :

  • wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach od głębokiej do powierzchniowej;

  • łagodzi napięcie i ból;

  • ma korzystny wpływ w leczeniu schorzeń zwiotczenia i przykurczy mięśni.

Jest to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających. 30-minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- do 3-godzinnemu intensywnemu wysiłkowi fizycznemu na siłowni.

Przeciwwskazania elektrostymulacji :

  • choroby nowotworowe i stany po ich operacyjnym usunięciu;

  • rozrusznik i choroby serca oraz inne metalowe elementy wewnątrz organizmu;

  • ciąża (po 3 miesiącach po porodzie można stosować zabiegi elektrostymulacji.

 Cennik usług SPA

Powrót